Bez kategorii

Nowe inwestycje mieszkaniowe wrocław 2017

Interesujące miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę wspaniała sprawa. Nadto jeśli chodzi w tym miejscu o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być idealne Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia. Położenie osiedla stanowi jeden z największych atutów inwestycji. Cząstka mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań przywierają balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Następną zaletą owej lokalizacji jest obecność szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest dodatkowo odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę przewyborne osiedle posiadające wiele rozlicznych atutów. Warto zamieszkać w tak świetnej lokalizacji i o nic się nie martwić. Dodatkowo na terenie będzie plac zabaw oraz park, a cały teren będzie ogrodzony.

Jeśli rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to bardzo polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma formę zamkniętego czworoboku z środkowym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy znajdują się w piętrach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej i w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru została zlokalizowana również część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do całkowitego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd dodatkowo będzie można dostać się schodami bądź dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze świetna inwestycja doskonała właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi atutami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a również recepcja czy sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak imponującym miejscu wraz z doskonałą lokalizacją.

Szczególna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje prywatne mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Istotne, aby mieszkanie to było w akuratnej okolicy oraz było komfortowe i miało nieschematyczny wygląd.

Owym mieszkaniem może być jedno z apartamentów w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 niezmiernie luksusowych apartamentów położonych w nadzwyczaj prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek kompletnie prezentuje się w sąsiedztwie luksusowych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dopisują mu zastosowane w elewacji wielkie nawierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Wyrafinowane apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z długą tradycją budownictwa typu willowego, mająca niestereotypową atmosferę.

Rezydencja Borek to na prawdę oszałamiające miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się tutaj niezwykle komfortowo i miło, a idealna okolica sprawi, że będziemy wielce zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę świetną sprawą, tym bardziej jeśli będziemy mieszkać w świetnej lokalizacji, jakiej pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być klasyczne Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bez wątpienia gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Około odnajdziemy wspaniałe tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Następującym pozytywem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a również nadzwyczaj bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Niedaleko odnajdują się także przedszkola oraz szkoły. Również dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to świetna sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak olśniewającej okolicy. Na pewno nikt się w tym miejscu nie zawiedzie. Jest to świetne miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Perfekcyjne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeśli zawsze pragnąłeś mieć imponujące, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie świetne dla Ciebie. Przewyborna lokalizacja oraz idealna atmosfera to właśnie to co tutaj odnajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa powstaje najogromniejsze doskonałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, jaki do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, kwitnie nowomodne, komfortowe osiedle, inspirowane najbardziej nowoczesnym designem, pokojowe, funkcjonalne i bardzo miejskie innymi słowy wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, celowo zaprojektowana fontanna. W trosce o duży luksus i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dopuszczenie będą mieć tylko mieszkańcy osiedla.

Fenomenalna lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, iż nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie świetne dla Ciebie oraz twojej rodziny.

Comment here